Koža z mikrovlákna Litchi Grain
Koža z mikrovlákna Litchi Grain

Koža z mikrovlákna Litchi Grain

Materiál: PU
Hrúbka: 1,4 mm, možno prispôsobiť
Šírka: 1,37 m/1,4 m, 54/55"
Farba: Rôzne farby je možné prispôsobiť
MOQ: 1000 metrov
Platobný termín: T / T, 30% záloha a 70% platba zostatku pred doručením
Zaslať požiadavku
modular-1
Čína One{0}}Výrobca materiálu obuvi

Hľadáte kvalitné-kvalitné materiály na obuv a priemyselné materiály. Sme spoľahlivým dodávateľom materiálu na obuv, ktorý ponúka personalizované služby prispôsobenia, konkurencieschopné ceny a rýchle dodacie služby.

podrobnosti o produkte
 

Litchi Grain Microfiber Leather 4

Predstavte naše produkty

 

Mikrovláknová PU syntetická koža s vysokou{0}}hustotou a prírodným trojrozmerným reliéfom litchi zrnitosti, navrhnutá ako prémiová alternatíva k pravej koži pre zvršky obuvi, čalúnenie nábytku, automobilové interiéry a výrobu batožiny. Materiál sa vyznačuje kompaktnou prepletenou vláknitou štruktúrou s hrúbkou základne 1,2 mm, ktorá poskytuje pevnosť v roztrhnutí 70 N/3 cm alebo rovnú 70 N/3 cm, pevnosť v ťahu rovnajúcu sa alebo väčšiu ako 135 N/cm a odolnosť proti hydrolýze overenú na 5–8 rokov pri štandardných podmienkach používania. Solamni zachováva úplné prispôsobenie (zhoda Pantone/RAL, hrúbka 0,8 – 1,4 mm, šírka 1,37 m/1,4 m) s dokumentáciou o zhode s nariadeniami REACH a RoHS sprevádzajúcou každú zásielku.

Matica technických špecifikácií

 

Parameter Špecifikácia Testovacia metóda  
Materiálová základňa PU + podložka z mikrovlákna s vysokou{1}}hustotou Vizuálne / FTIR  
Vzor povrchu Litchi Grain Embossed (3D prirodzená textúra) -  
Rozsah hrúbky 0,8 mm – 1,4 mm ± 0,05 mm (1,2 mm štandard) ISO 2589 / ISO 5084  
šírka 1.37m / 1.4m (54″/55″) ISO 2286  
Gramáž 510 ± 50 g/m² (1,2 mm) ISO 2286-2  
Pevnosť v ťahu (osnova/útok) Väčšie alebo rovné 135 N/cm ISO 527-3  
Sila roztrhnutia (osnova/útek) Väčšie alebo rovné 70 N/3 cm ISO 13937-2  
Peelingová sila (osnova/útek) Väčšie alebo rovné 100 N/3 cm EN 1392-2006  
Peelingová sila 24 hodín Väčšie alebo rovné 100 N/3 cm EN 1392-2006  
Mullenova sila prasknutia Väčšie alebo rovné 23 kg/m² ISO 13938-1  
Odolnosť proti hydrolýze >5 rokov štandardného používania / 36 mesiacov test v džungli ASTM 3690 / ISO 1419  
Odolnosť proti oderu Väčšie alebo rovné 100 000 cyklom Martindale (povrch neporušený) ISO 12947-2  
Proti-žltnutiu Vyšší alebo rovný 3.5 ASTM D1148  
Farebná stálosť voči oteru Suché: Stupeň väčší alebo rovný 5; Mokré: Stupeň väčší alebo rovný 4 ISO 105-X12  
Súlad so životným prostredím REACH SVHC-zadarmo, RoHS, 6P/7P zadarmo Overené treťou stranou  
MOQ 500 m (štandardné farby); 1000 m (vlastná farba) -  
Miesto pôvodu Fujian, Čína -  
       
       
       
       
       
       

 

Normy kontroly kvality a testovania

Solamni prevádzkuje interné laboratórium s certifikátom ISO 9001:2015-certifikované-vybavené presnými testovacími prístrojmi na overenie každej výrobnej šarže kože z mikrovlákna litchi v súlade s medzinárodnými normami výkonu. Každá šarža prechádza deštruktívnym a nedeštruktívnym{5}}fyzikálnym testovaním s automatickými elektronickými strojmi na meranie kože na optimalizáciu výťažku plochy, vysoko presnými štiepacími strojmi na udržanie tolerancie hrúbky ± 0,05 mm a kalandrovacími linkami na rovnomerné nanášanie náteru.

Testovanie mechanických vlastností

Pevnosť v ťahu a roztrhnutí: Overené podľa ISO 527-3 a ISO 13937-2 pomocou univerzálneho testovacieho stroja (UTM). Minimálna prijateľnosť: pevnosť v ťahu väčšia alebo rovná 135 N/cm, roztrhnutie väčšia alebo rovná 70 N/3 cm (osnova a útek).

Pevnosť v odlupovaní: Priľnavosť medzi PU povlakom a podložkou z mikrovlákna testovaná podľa EN 1392-2006; prijatie Väčšie alebo rovné 100 N/3 cm; 24-hodinové uchovanie pevnosti v odlupovaní Väčšia alebo rovná 100 N/3 cm zaisťuje dlhodobú stabilitu laminácie.

Mullen Burst Strength: Podľa ISO 13938-1, akceptácia Väčšia alebo rovná 23 kg/m², rozhodujúca pre aplikácie na výrobu obuvi a čalúnenia.

Odolnosť povrchu a integrita vzoru

Odolnosť proti oderu (Martindale): Podľa ISO 12947-2, akceptácia Väčšia alebo rovná 100 000 cyklom bez praskania povrchu alebo rozmazania vzoru. Štruktúra 3D vyvýšených zŕn litchi rozptyľuje trecie sily cez viaceré kontaktné body, čím poskytuje 3× odolnosť proti oderu v porovnaní s hladkými koženými povrchmi.

Litchi Grain Retention: Razba je integrovaná so substrátom z mikrovlákna; Jasnosť vzoru zostáva zachovaná po 50 000 ohybových cykloch Bally a dlhodobom-pôsobení trenia.

Proti-žltnutiu: Podľa ASTM D1148, akceptácia Vyššia alebo rovná 3,5 po vystavení UV žiareniu.

Sledovateľnosť šarže a dokumentácia kvality

Každá výrobná šarža dostane jedinečné číslo šarže spojené s ID šarže dodávateľa surovej chemikálie, denníky operátora nanášacej linky a záznamy o testoch kontroly kvality. Zadržané vzorky (3 kotúče na šaržu) sa archivujú 24 mesiacov v-klimatickom kontrolovanom sklade (23 stupňov ± 2 stupne, 50 % ± 5 % relatívnej vlhkosti) na účely overenia zásielky po-zásielke. Ku každej zásielke je priložený certifikát o zhode, ktorý obsahuje{10}}špecifické výsledky testov pre jednotlivé šarže.

Scenáre priemyselných aplikácií

 

 

 
01
 

Výroba obuvi:Optimalizované pre zvršky tenisiek, bežné povrchy topánok, panely topánok a detskú obuv. Základňa z mikrovlákien s vysokou-hustotou poskytuje vynikajúcu pevnosť proti roztrhnutiu a tvarovú stálosť, čím zaisťuje trvalú účinnosť proti-krčeniu. Vhodné na vystuženie päty a podšívky jazyka, kde sa vyžaduje štrukturálna integrita a pohodlie.

Čalúnenie nábytku a sedenie:Navrhnuté pre komerčné pohovky, jedálenské stoličky, čelá, pohostinské sedenia a bytové čalúnenie v hustej{0}}prevádzke. Vzor zrnitosti liči skrýva drobné známky používania (škrabance), zatiaľ čo 3D textúra zvyšuje priedušnosť povrchu a znižuje šmýkanie. Konvexná-konkávna štruktúra zabraňuje škvrnám od tekutín a prenikaniu prachu, čím zjednodušuje každodennú údržbu.

Automobilové interiéry:Používa sa na čalúnenie autosedačiek, čalúnenie panelov dverí, lakťové opierky, poťahy volantu a čalúnenie stropu. Materiál si zachováva pružnosť a integritu povrchu v teplotnom rozsahu -20 stupňov až +80 stupňov, s odolnosťou proti hydrolýze overenou pre predĺženú životnosť v rôznych klimatických podmienkach.

Batožina a kožený tovar:Vhodné na kabelky, batohy, kufre, peňaženky, opasky, remienky na hodinky a cestovné doplnky. Kombinuje estetiku pravej kože s konzistentnou hrúbkou a jednotným výkonom naprieč celými kotúčmi, čo umožňuje automatizované rezanie a zefektívnenie hromadnej výroby.

Športový tovar a priemyselné aplikácie:Vhodné na futbalové panely, boxerské vybavenie, kryty golfového vybavenia a čalúnenie fitness zariadení. Zloženie proti-plesni (ASTM G21) zaisťuje výkon vo vlhkom prostredí.

Litchi Grain Microfiber Leather 3

FAQ

 

 

Litchi Grain Microfiber Leather 2

Q:Zostáva vzor zŕn litchi jasný aj po dlhom používaní a častom trení?

áno. Razba je integrovaná do substrátu z mikrovlákna s vysokou -hustotou. Čistota vzoru je zachovaná po 50 000 ohybových cykloch Bally a 100 000 testoch oderu Martindale, overených podľa ISO 12947-2 a ISO 5402-1.

Q:Aký je odhadovaný výnos pri rezaní kože z mikrovlákna lichi s hrúbkou 1,2 mm pri automatizovanej výrobe-vysekávaním?

Odpoveď: Výťažok väčší alebo rovný 95 % s optimalizovaným usporiadaním vnorených foriem. Tolerancia hrúbky ±0,05 mm a konzistentná povrchová štruktúra minimalizujú odpad na hranách, čím sa znižuje spotreba materiálu o 15–20 % v porovnaní s kožou z prírodnej usne s inherentnými odchýlkami zrnitosti.

Q:Ako 1,2 mm koža z mikrovlákna zvláda vysokofrekvenčné spracovanie a lamináciu?

Výborná opracovateľnosť. Akceptuje vysokofrekvenčné-zváranie, vysekávanie{2}}, zošívanie a tepelnú lamináciu bez praskania alebo delaminácie povrchu. Pevnosť v odlupovaní Väčšia alebo rovná 100 N/3 cm zaisťuje stabilitu laminácie v kompozitných štruktúrach.

Ukážky produktov

Litchi Grain Microfiber Leather 1

 

Litchi Grain Microfiber Leather 2
 
Litchi Grain Microfiber Leather 3
 
Litchi Grain Microfiber Leather 4
 

Populárne Tagy: Koža z mikrovlákna litchi, Čína výrobcovia kože z mikrovlákna Lichi, dodávatelia, továreň

 

prečo si vybrať nás
 
H31a35a4abbb84b2f969ec3dc869b5f760

prečo si vybrať naše produkty

 

Špecializujeme sa na poskytovanie materiálov prémiovej{0}}triedy pre priemyselné aplikácie. Naše zameranie naveľkoobchodné získavaniezaisťuje, že dostanete konkurencieschopné ceny pri veľkých objednávkach spolu s flexibilným prispôsobením tkaniny tak, aby vyhovovala vašim presným špecifikáciám. Či už potrebujete-veľkoobjemové výrobné série alebo špecializované objednávky, zabezpečíme váš úspech rýchlym doručením a výnimočnou podporou.

  • Hromadné získavanie zdrojov: konkurencieschopné ceny pre veľké-objednávky.
  • Prispôsobenie: Flexibilné riešenia prispôsobené potrebám vášho odvetvia.
  • Globálna doprava: Rýchle a spoľahlivé doručenie na medzinárodné trhy.
  • Vysoké-štandardy kvality: Prísne testovanie a zabezpečenie kvality na zabezpečenie výkonu a životnosti.
Naše štandardy dodania a distribúcie

Elitní partneri

Priama spolupráca sDHL, FedEx, UPS, TNT a EMSzabezpečiť maximálnu efektivitu prepravy.

Zákazková logistika

Flexibilné možnosti zahŕňajúce leteckú prepravu, námornú prepravu a expresné doručenie-do{1}}do domu.

Bezpečný tranzit

Profesionálne balenie a úplné{0}}sledovanie kurzu pre pokoj.​

product-15-15

 

1
Naša výhoda

Zdroj pre dokonalosť:Starostlivo vyberáme iba suroviny prémiovej{0}}triedy.

Odborné remeselné spracovanie:Náš tím tvoria skúsení technici obsluhujúci moderné stroje.

Proaktívna kontrola kvality:V každej fáze výroby implementujeme prísne{0}}kontroly na linke.

Normy nulového-rizika:Špecializovaný tím kontroly kvality vykonáva záverečné dvojité{0}}kontroly, ktoré sú plne v súlade s vami vybranými štandardmi AQL pred balením.

Neochvejná konzistencia:Udržiavame prísny, -nevyjednávateľný záväzok k najvyššej{1}}kvalite.

 

často kladené otázky

Q1: Aký je váš dodací čas na výrobu a prepravu?

A1:Približne 25-35 dní po potvrdení všetkých špecifikácií a podrobností objednávky.

Q2: Aké sú vaše štandardné platobné podmienky?

A2:Zvyčajne požadujeme zálohu vo výške 30 % vopred, pričom zvyšných 70 % je splatných pred odoslaním. Prípadne akceptujeme rozdelenie 50/50 v závislosti od konečného množstva objednávky.

Q3: Aké spôsoby platby akceptujete?

A3:Akceptujeme T/T (telegrafický prevod), PayPal a Western Union.

Q4: Ako môžem požiadať o vzorku?

A4:K dispozícii sú bezplatné vzorky! Vlastná príprava vzorky trvá asi 3-5 dní po potvrdení všetkých podrobností

modular-1
Solamni Import And Export Co., Ltd.

Vybudujme spoločne ziskovú budúcnosť. Úprimne vítame globálnych klientov pre dlhodobú-strategickú spoluprácu. Kontaktujte nás ešte dnes-náš tím je pripravený rýchlo odpovedať na vaše otázky.

 ace04@eurus-cn.com +8615905059552

Whatsapp+8615905059552 ​product-15-15

kontaktujte nás-